Twoja przeglądarka nie obłusguje javascript. Włącz obsługę lub zainstaluj inną.

2021

Potrzebujesz pomocy przy rejestracji? Zerknij na nasz tutorial

Twoje dane

Dane osoby składającej zamówienie i dokonującej płatności. Jeżeli chcesz wziąć udział w konwencji wpisz swoje dane także w części "Lista osób".

Faktura VAT

Jeśli chcesz otrzymać fakturę VAT, zaznacz poniższe pole.
Uwaga! Zgodnie z art. 106b ust. 5 znowelizowanej ustawy o VAT - nie będzie możliwe wystawienie FV bez podania poniższych danych w momencie składania zamówienia.

Lista osób

Opcja zakupu biletu grupowego dotyczy grup liczących 4 osoby. Podaj imię, nazwisko oraz adres e-mail osób wchodzących w skład rejestracji grupowej. Po opłaceniu zamówienia każda osoba uwzględniona w formularzu otrzyma e-mail ze specjalnym linkiem umożliwiającym ukończenie rejestracji i otrzymanie biletu.

  • No options available
  • No options available
  • No options available
  • No options available

Sposób płatności

Wybierz preferowany sposób płatności i opłać bilet.

Uwagi

Jeśli osoby wchodzące w skład biletu grupowego chcą otrzymać osobne faktury, wpisz wszystkie potrzebne dane w tym polu.

Informacja

Administratorem danych osobowych jest ekspertfitness.com Piotr Ośródka, z siedzibą w Łodzi ul. Brukowa 6/8, 91-341 Łódź, tel. +48 42 640 77 22.

Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 24 ust. 1 pkt 3 i 5 Ustawy o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. 2016 poz. 922 z późn. zm.) w celu realizacji zamawianej usługi oraz gdy jest to niezbędne dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez administratora danych (np. dochodzenie roszczeń z tytułu prowadzonej działalności gospodarczej, marketing bezpośredni usług własnych).

Ma Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne. W zakresie, w jakim przetwarzanie Pani/Pana danych następuje w celu zawarcia i realizacji umowy, podanie przez Panią/Pana danych jest warunkiem zawarcia umowy. Podanie danych ma charakter dobrowolny, jednak konsekwencją niepodania tych danych będzie brak możliwości zawarcia i realizacji umowy.

Łącznie do zapłaty z VAT:

Po kliknięciu w poniższy przycisk, zostaniesz przekierowny na stronę opertatora płatności tpay.com.

loader