Twoja przeglądarka nie obłusguje javascript. Włącz obsługę lub zainstaluj inną.

2019

Twoje dane

Dane osoby składającej zamówienie i dokonującej płatności.

Faktura VAT

Jeśli chcesz otrzymać fakturę VAT, zaznacz poniższe pole.

Voucher

Podaj imię, nazwisko oraz adres e-mail obdarowywanej osoby. Poniżej możesz także wpisać wiadomość, którą chcesz jej przekazać razem z voucherem na konwencję.
Zostanie on wysłany na Twój adres e-mail.

Wybierz Bilet

Podana cena promocyjna obowiązuje w dniach 15.02.2019 - 31.03.2019.

Sposób płatności

Wybierz preferowany sposób płatności i opłać bilet.

Informacja

Administratorem danych osobowych jest ekspertfitness.com Piotr Ośródka, z siedzibą w Łodzi ul. Brukowa 6/8, 91-341 Łódź, tel. +48 42 640 77 22.

Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 24 ust. 1 pkt 3 i 5 Ustawy o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. 2016 poz. 922 z późn. zm.) w celu realizacji zamawianej usługi oraz gdy jest to niezbędne dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez administratora danych (np. dochodzenie roszczeń z tytułu prowadzonej działalności gospodarczej, marketing bezpośredni usług własnych).

Ma Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne. W zakresie, w jakim przetwarzanie Pani/Pana danych następuje w celu zawarcia i realizacji umowy, podanie przez Panią/Pana danych jest warunkiem zawarcia umowy. Podanie danych ma charakter dobrowolny, jednak konsekwencją niepodania tych danych będzie brak możliwości zawarcia i realizacji umowy.

Łącznie do zapłaty z VAT:

Po kliknięciu w poniższy przycisk, zostaniesz przekierowny na stronę opertatora płatności tpay.com.

loader